Kaip rasti geriausius vestuvių paslaugų teikėjus?

Žinoma, jūs norite, kad per vestuves viskas būtų idealu iki smulkmenų. Tai diena, kurią jūs norėsite prisiminti su džiaugsmu, tačiau rasti tinkamus paslaugų tiekėjus ar pardavėjus gali būti varginanti užduotis, ypač rengiantis tokiai svarbiai dienai. Mes tikime, kad šie patarimai jums padės pasirinkti.

Sudarykite savo biudžetą

Pirmas dalykas, kurį turite nuspręsti, yra kiek galite išleisti. Yra daugybė dalykų, kurių jūs galbūt norėsite, tačiau savo išlaidų ribos žinojimas padės suvaldyti užgaidas ir sekti tai, kas svarbu. Kas padarys vestuvių dieną ypatinga? Maistas? Gėlės? Vieta? Ar verta atsisakyti prabangių gėlių dėl geresnių muzikantų? Ar užsisakyti DJ vietoj žinomos muzikantų grupės vardan prašmatnaus meniu?

Išsiaiškinkite ko norite

Aiškios idėjos ko tikitės iš paslaugų tiekėjų padės susiaurinti jų sąrašą. Ar tikitės, kad fotografas jus fotografuos ir prieš ceremoniją? Ar pageidaujate maisto tiekėjo, kuris turi ypatingą užkandžių paketą ir svečių priėmimui, ir vakarui? Ar turite tam tikrų maisto produktų pageidavimų, kurios norėtumėte pakeisti be papildomų išlaidų? Žinojimas ko tikitės iš paslaugų teikėjų padės jums sulyginti savo norus su tuo, ką jie iš tiesų siūlo ir suprasti kurie lūkesčiai yra realūs, o kurie ne. Taip pat iš anksto žinosite dėl kurių dalykų reikės vesti derybas.

Ieškokite

Geriausias būdas rasti tinkamus tiekėjus yra paieška. Atsiliepimai iš draugų ar giminaičių – puiki pradžia. Ypač iš tų žmonių, kurie turėjo patirties samdant tiekėjus pačių vestuvėms. Panaršykite interneto svetainių atsiliepimų skiltyse ir sužinokite ką išskirtinio jie siūlo ir kaip jų paslaugas vertina užsakovai.

Paskambinkite

Kai interneto paiešką baigsite, galite sutrumpinti savo sąrašą paskambinę tiems, kurie jums patiko. Nusistatykite adekvatų skaičių, pavyzdžiui, top 5 arba top 10 kiekvienai paslaugų kategorijai ir paskambinkite kiekvienam iš jų. Išsiaiškinsite, kurie jums labiausiai priimtini, o kitus galite pasilikti atsargai.

Susitikite

Pasikalbėję telefonu jūs tikriausiai jau turite keletą favoritų. Susitikite su pačiais pirmaisias jūsų sąraše, sutaupant laiko susitikimams su tais, kurių vis tiek tikriausiai nepasirinksite. Su savimi turėkite aiškią viziją kokią įsivaizduojate savo vestuvių dieną. Išsiaiškinkite ar tiekėjai yra lankstūs ir gali išpildyti jūsų prašymus, ar siūlo tik tam tikrus paslaugų paketus. Geras paslaugų tiekėjas yra tas, kuris sugeba balansuoti žinojimo ką daryti ir prisitaikymo. Galbūt jie negalės pasakyti “taip” visoms jūsų idėjoms su jūsų nurodytu biudžetu, tačiau turėtų būti atviri alternatyvoms, kurios galėtų jus patenkinti. Be to susitikimas su tiekėjais suteikia jiems galimybę su jumis pasidalinsi apčiuopiamais savo darbų pavyzdžiais.

Dalyvaukite švenčių parodose

Vestuvių ir kitų švenčių parodose galite sutaupyti laiko ir sutikti visus potencialius tiekėjus vienoje vietoje. Taip pat galėsite pasikalbėti su jais akis į aki, apžiūrėti iš arti jų siūlomas paslaugas ar produktus ir gauti ypatingų nuolaidų ar pasiūlymų.

Išsirinkite tuos, kuriais galite pasitikėti

Žinojimas, kad galite pasitikėti savo paslaugų teikėjais vestuvių dieną nuridens jums akmenis nuo pečių. Todėl pasirinkite tuos, kurie supranta jūsų viziją ir kurie myli savo darbą bei išmano ką daro. Pasitikėkite savo intuicija; nebūkite apgaulingai suvilioti didelių pažadų ir neįtikėtinų pristatymų. Pasilikite su tais žmonėmis, su kuriais galite aiškiai bendrauti ir kurie padės jums išpildyti savo svajones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos