Kaip pasirinkti vestuvines gėles?

Kokia gi nuotaka be puokštės ir kokios vestuvės be gėlių? Šis atributas gali sukelti ne mažai galvos skausmo, tačiau niekuomet nepamirškite, kad visų pirma vestuvinių gėlių pasirinkimas turėtų atspindėti jūsų specifinį skonį bei asmenybę. Na, ir atitikti jūsų vestuvių temą.

Svarbu suprasti, kad renkantis gėles vestuvėms nėra nei gero, nei blogo pasirinkimo. Tai yra jūsų asmeninis sprendimas, nes jūsų pačių pageidavimai yra svarbiausia dalis. Be abejo ne mažiau svarbu turėti bendrą supratimą kas tinka jūsų temai.

Jūsų floristas galės suteikti neįkainojamų patarimų, bet pradžiai yra keletas bendrų dalykų, kurie jums gali padėti:

 • Mažiau yra daugiau. Gėlės nuspalvina šventę, todėl jos turėtų derėti prie jūsų vestuvinės temos. Neleiskite gėlėms visko užgošti!
 • Geras išdėstymas ir augmenijos panaudojimas gali sukurti įspūdį, kad turite daugiau gėlių nei jų iš tiesų yra..
 • Jūsų floristas turėtų atskleisti jūsų specifinę viziją. Arba atėjo laikas susirasti naują floristą.

Kaip pradėti

Pradėkite idėjų ieškoti žurnaluose, parodose ar net sodo knygose. Jei dar neturite vizijos kokiomis gėlėmis norite puošti šventę, paprastas gražių fotografijų vartymas gali būti puikus būdas rasti šiek tiek įkvėpimo.

Yra keletas vestuvinių gėlių, su kuriomis negalite suklysti, tokių kaip rožės, bijūnai, pakalnutės, orchidėjos ar lelijos.

Nustatykite savo biudžetą

Prieš pernelyg įsitraukiant, paskaičiuokite sumas. Kai kurios gėlių kompozicijos gali nebeatrodyti realios, kai tik paskaičiuosite savo biudžetą kitoms išlaidoms. Todėl geriausia mintis yra apsispręsti kiek galite išleisti gėlėms prieš pradedant kažko tikėtis.

Kai apsilankysite pas floritstą, iš pradžių galite padiskutuoti apie jūsų biudžeto apimtį, tuomet bus lengviau nuspręti nuo ko pradėti. Labai patogu yra turėti keletą gėlių kompozicijų variantų “reikia turėti” ir “noriu turėti” sąrašuose, tuomet jei teks sumažinti išlaidas, “noriu turėti” sąrašo gėlės gali būti išbrauktos pirmos, tuomet nereikės ardyti visos kompozicijos.

Spalvų svarba

Spalva be abejonės nulemia jūsų sprendimą renkanis gėles. Spalvos, kurias jūs pasirinksite, turėtų papildyti suknelę, vestuvių temą ir jaunikio bei pamergių sukneles.

Kuomet renkatės augmeniją, apsvarstykite kokios gėlės dera prie salės ar kiemo, kuriame vyks šventė ir įsitikinkite, kad spalvos šiek tiek išsiskirs ir pagyvins vietą.Vienos pačių populiariausių vestuvinių gėlių yra:

 • Baltos: rožės, orchidėjos, lelijos ir pakalnutės.
 • Rožinės: rožės, bijūnai, žirneliai, gvazdikai ir tulpės.
 • Violetinės: levandos, lelijos, irisai ir hortenzijos.
 • Geltonos: narcizai, saulėgrąžos, tulpės, gerberos ir frezijos.

Nepamirškite sezono

Sezonas vaidina svarbų vaidmenį jūsų pasirinkime, ypač turint siaurus biudžeto rėmus. Kadangi ieškant nesezoninių gėlių padidėja išlaidos ir paieškų sudėtingumas. Juo labiau jei gyvenate vietovėje, kur vargiai pavyktų atgabenti gyvų gėlių iš kitur.

Gėlių komponavimas

Vestuvinės gėlės gali būti paprastos arba įmantrios priklausomai nuo planuojamų vestuvių pobūdžio. Dažniausias vestuvinių gėlių panaudojimas:

 • Nuotakos puokštė ir puokštės vestuvių dalyviams.
 • Gėlės bažnyčioje ar kitoje ceremonijos vietoje.
 • Tuoktuvių arkos dekoracija.
 • Šviežių žiedlapių kilimai vestuvėms lauke.
 • Stalų ir patiekalų dekoracija.
 • Gėlės salėje ir šokių vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos