Ką daryti ir ko nedaryti renkantis vestuvinę suknelę?

Neplanuokite suknelės pasimatavimo į dienos pabaigą

Kaip sakoma, kas pirmesnis – tas gudresnis. Šiuo atveju pirmesnė nuotaka turės galimybę bendrauti su energinga salono darbuotoja, kuriai dar neteko visą dieną nagrinėti kitų nuotakų rūpesčių ir dvejonių.Taip pat jei ateisite anksti iš ryto, tikėtina, kad parduotuvėje bus mažiau lankytojų ir galėsite sulaukti pilno konsultantės dėmesio.

Pirmiausia suraskite jums tinkamą suknelės siluetą

Detalės yra svarbios- ilga eilė perlų sagų ir tinkamai pritaikytas raukinukas ar du gali reikšti skirtumą tarp geros vestuvinės suknelės ir nuostabios. Tačiau prieš pradėdami išsirinkinėti detales, pirmiausia išsiaiškinkite koks siluetas tinka būtent jums. Atsirinkdami keletą suknelių tinkančių jūsų figūtrai ir tuomet renkantis tarp jų, sutaupysite kur kas daugiau laiko nei apžiūrint visų esamų suknelių detales. Be to stenkitės ne pasivyti madą, tačiau vietoj to sutelkti dėmsį į tai, kas labiausiai atitinka jūsų aseninį stilių ir figūrą.

Nepamirškite apie suknelės viršų

Ilga, puošni vestuvių suknelė su įmantriais apsiuvais yra traukianti kiekvieno akį. Bet nepamirškite, kad suknelės viršus yra būtent tai, ką visi matys labiausiai, ir kas atsispindės vestuvininėse nuotraukose. Nepamirškite, kad dauguma nuotraukų, kurias fotografuoja svečiai, baigiasi ties juosmeniu.

Nesirinkite suknelės tik todėl, kad ji šiuo metu yra madinga

Madingos vestuvinės suknelės gali neatlaikyti laiko išbandymų – įsitikinimui peržiūrėkite savo tėvų vestuvių albumą. Vestuvių suknelė turėtų būti amžina. Kai jaučiatės seksuali ir žavinga su suknele, turinčia ir tradicinių ir modernių elementų, o ją vilkint esate laisva ir nevaržote judesių – tai kažkas, kas niekada neišeis iš stiliaus.

Atsineškite fotoaparatą (jei parduotuvėje tai leidžiama)

Nepasitikėkite vien veidrodžiais ir nusifotografuokite savo išsirinktų vestuvinių suknelių variantus. Vedrodžiai naudojami norint parduoti, tuo tarpu nuotraukos nemeluoja. Kadangi šias nuotraukas namuose žiūrėsite dar daugybę kartų, nusifotografuokite iš visų pusių.

Deja, kai kurios drabužių parduotuvės neleidžia fotografuoti viduje. Paskambinkite prieš tai ir pasiteiraukite ar galite padaryti keletą kadrų galutiniam apsisprendimui.

Pasimatuokite tiek suknelių, kiek jums reikia

Beveik bet kuri suknelė gali atrodyti puiki ant pakabos (arba ji gali atrodyti baisi). Tačiau kai tik suknelė atsiduria ant kūno, ji įgauna kitą formą. Tai reiškia, kad visas iš tiesų patikusias sukneles reiktų pasimatuoti ir nebijoti, kad išvarginsite parduotuvės darbuotojus. Išsirinkti tobulą suknelę reikia laiko, taip pat, kaip ir reikia laiko susirasti vyrą arba žmoną.

Tačiau nesimatuokite pernelyg daug vestuvinių suknelių

Mes jūsų nebandome suklaidinti, tiesiog norime pasakyti, kad neturite jausti pareigą pasimatuoti daugiau suknelių nei norėtumėte. Jei esate įsitikinusi, kad turite pasimatuoti bent 20 suknelių kiekviename salone, kuriame apsilankysite, galite pradėti jausti suknelių perkrovą ar net paniką. Per daug pasirinkimų ir per daug vietų sukelia stresą ir painiavą. Todėl išsirinkite tris mėgstamiausius salonus, kuriuose galite rasti savo mėgstamiausių dizainerių sukneles ir kurie labiausiai atitinka jūsų skonį.

Nesijauskite, kad su savimi turite atsivesti visą auditoriją patarėjų

Vestuvių TV šou priverčia manyti, kad matuojantis sukneles jūs privalote su savimi atsivesti visas giminaites moteris, kaimynes ir darželio auklėtojas. Kai šalia yra pernelyg daug žmonių, rezultatas gali būti neigiamas – per daug nuomonių, minčių ir koordinavimo gali ne tik išvarginti, bet ir trukdyti susikaupti. Vaikščioti į salonus vienai yra visiškai normalu, jau nekalbant apie streso išvengimą painiojantis tarp kelių skirtingų nuomonių.

Neišsigąskite suknelės dydžio

Vestuvinės suknelės dydžis paprastai yra 2-3 dydžiais didesnis nei įprastas. Todėl labiau koncentruokitės ties tuo, kaip atrodo, nei etiketės skaitymu.

Nepamirškite, kad visi vestuvinių suknelių ir aksesuarų išpardavimai yra ,,paskutiniai”

Pamačius ,Paskutinio išpardavimo “ užrašą jaučiate spaudimą nusipirkti greitai? Sustokite, atsipalaiduokite ir pagalvokite, ar jums šis aksesuaras tikrai yra reikalingas tinka prie viso įvaizdžio. Bene visuose vestuvinių drabužių ir aksesuarų salonuose rasite nuolaidas ir paskutinio išpardavimo užrašus, tačiau perkant impulsyviai, galite įsigyti daiktų, kurių galbūt vestuvėse nė neteks panaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos